Ціни

             Адвокатське бюро «Герасько і партнери» пропонує юридичні та бухгалтерські послуги будь-якого виду та складності, якість яких не поступається якості від лідерів ринку. Послуги надаються в оптимальні для Клієнта строки реагування на поставлені завдання з урахуванням індивідуального підходу щодо гонорарної політики.

Якщо Вам потрібен юрист та/або бухгалтер час від часу, або ж є необхідність скорочення витрат на штатну одиницю за рахунок переходу на аутсорсинг, якщо Ваша бізнес-діяльність носить характер, який дозволяє застосовувати дистанційне обслуговування з окремим виїздом у випадку необхідності, раді запропонувати Вам дистанційне юридичне та бухгалтерське обслуговування!

Переваги співпраці з нами:

1.     У нас працює команда професійних адвокатів (юристів) і фінансових експертів (бухгалтерів), рівень яких значно вище ніж середній рівень звичайного юриста (house-lawyer) або бухгалтера.

2.     Ми спеціалізуємось на надані юридичних та бухгалтерських послуг Клієнтам, що дозволяє нам досконало розбиратися у всіх поточних питаннях і використати напрацьований досвід для оперативного та кваліфікованого вирішення Ваших проблем.

3.     Абонентська оплата здійснюється після завершення справи або звітного місяця, тобто 100 % післяплата.

4.     Якщо середня заробітна плата кваліфікованого юриста на ринку коливається від 5 000 до 7 000 грн., то ми пропонуємо Вам юридичне обслуговування в залежності від складності від 3 000 грн., а також бухгалтерське обслуговування на високому рівні за помірну вартість.

5.     Над задоволенням Ваших бажань буде працювати команда професіоналів в той час як спілкування буде з постійною закріпленою за Вами людиною.

6.     Ми націлені на довготривалу співпрацю і завжди бажаємо, щоб Клієнт залишався задоволений.

7.     Ви можете звернутись за правовою або бухгалтерською допомогою 24 години на добу за спеціальним номером з будь-яких питань, а не тільки з фахових питань Вашого спеціаліста (господарське, податкове, кримінальне,  сімейне, цивільне, інтелектуальне право).

8.     Ви завжди можете розраховувати на порядність у взаємовідносинах та націленість на довготривалий результат.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, звертайтеся за телефоном 097 888 99 77 або пишіть нам на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . 

разработано студия Prime