Коментарі  

+4 # Юрий 08.06.2014, 20:52
Какой срок принятия наследства по закону ?
Відповісти
+3 # Адвокат 08.06.2014, 20:58
Шесть месяцев со дня открытия наследства.
Відповісти
+2 # Юрий 08.06.2014, 21:01
Еще не отменили запрет на подачу апелляции в делах об административны х правонарушениях согласно КАСУ ?
Відповісти
+2 # Юрий 08.06.2014, 21:04
Являются ли затраты на правовую помощь обязательными к возмещению ответчиком в случае выигрыша по делу ? И в каком случае ?
Відповісти
+1 # Алексей 10.06.2014, 19:43
Вопрос. Можно ли расторгать брак с ребенком до 3-х лет ?
Відповісти
+1 # Адвокат 25.09.2015, 16:22
Відповідно до частини 2 статті 110 Сімейного Кодексу України - Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.

в інших випадках при наявності неповнолітньої дитини, але старшої 1 року шлюб можна розірвати за рішенням
Відповісти

Додати коментар

разработано студия Prime